ÇARGAH RESTAURANT İFTAR YEMEĞİ
   4 Temmuz cuma  akşamı İlknurun Dünyası blogunun daveti üzerine ÇARGAH RESTAURAN ın sıcak  ev sahipliğinde harika bir iftar akşamı geçirdik. Adını Türk Musikisinde bir makam ismi olan ÇARGAH tan alan Restaurant , Antep Mutfağı başta olmak üzere, tüm Anadolu dan esintiler taşımaktadır. 3000 m2 lik geniş bir alana kurulmuş  olan ÇARGAH RESTAURAT , 350 kişilik kapalı alanı , 400 kişilik bahçe bölümü ,3 VIP odası , 1 Şark odası ,Çocuk oyun Odası , Mescidi ile geniş bir yelpazede hizmet veriyor.  ÇARGAH RESTAURANT  Türk Mutfağı lezzetleri ve mimari tasarımı ile geçmişe uzanan güzel bir mekan.
Güleryüzlü personeli ve nefis iftariyelikleri ile hoş bir atmosferde güzel bir Ramazan akşamı geçirdik.
 Bu güzel ortamda güler yüzlü  sıcak sohbetleriyle katılan Blogger Arkadaşlarım:)))

 Bu güzel gecenin ardından eski bir Osmanlı geleneği olan Diş Kirası ile uğurlandık .
Knorr ve Calve nin bizim için hazırladığı hediyeler de sürpriz oldu :)

Bu güzel organizasyon için İlknurun Dünyası ve ÇARGAH RESTAURANT Ailesine teşekkür ederim.


Adres : Yenibosna mah. Değirmenbahçe cad.İstWest Meydan No:17A1-11 Basın Ekspres Yolu İstanbul

Tel : 0212 397 22 123 yorum:

 1. Yüzyıllık kebabçı bir sülalenin 4. kuşak temsilcisi olarak 25 yıllık Dostum, Arkadaşım ve Hemşehrim Nizipli Mehmet Yılmaz'ı candan ve muhabbetle kutluyorum. İnanıyorum ki uzun yıllardır Istanbul da gerçek Antep mutfağının boşluğunu dolduracak mekanı için harcadığı çaba ve emklerinin karşılığını alır. Bu Kültürün tanıtımına katkı da bulunan herkese sonsuz sevgi ve saygılarımı sunarım. Mesut Keskin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim Mesut Bey ,gerçekten her şey en küçük detayına kadar düşünülmüş ,müşteri memnuniyeti ön planda büyük bir emekle hazırlanmış şık bir mekan.Yemekleri söylemeye gerek bile yok sanırım ,zengin yemek kültürümüzün böyle güzel mekanlarla tanıtılması çok güzel .

   Sil
 2. Çok güzel bir mekanmış gerçekten. Orada çiğ köfte mi gördüm ben? Bayılırım da.;)))

  YanıtlaSil

KEYİFLİSOFRAM © Agustos-2015. Destek-Blogger

Blog design-Tasarım-GÜL TASARİM