BİR PAKET GÜMÜŞHANE - GÜMÜŞHANEDEN .COM


Merhabalar, Pestil tatlısı günler dilekleriyle,geçtiğimiz hafta @gumushanedencom gelen nefis lezzetlerle dolu bir kargo aldım.

Gümüşhaneden.com ,Osmanlı dan bu yana en doğal haliyle eskimeyen lezzetlerimizden KÖME ve PESTİLİN günümüze yeni nesil çeşitleri ile muazzam bir lezzet şöleni oluşturmuş. Bildiğimiz pestillerin ötesinde fındık ezmeli kalem sarma ,karışık atom, muska ve daha bir çok çeşitleriyle efsane lezzetler oluşturmuşlar.Yöresel Lezzetlerimize sahip çıkıp ,geliştirilmesi ve çeşitlenerek pazar sağlanması beni ziyadesi ile mutlu ediyor.

Gümüşhane deyince akla gelen köme ve pestil çeşitleri oluyor. Bizim evde köme ve pestil çok sevilir ancak memlekete gittiğimizde almayı tercih ederiz bu yüzden @gumushanedencom ve lezzetlerini tanımaktan ayrıca memnun oldum. Kargonuz sipariş verildikten itibaren sizi paketlenmeden ,elinize ulaşana kadar sms ile bilgilendirip titizlikle hızlı bir şekilde nefis lezzetleri evinize ulaşmasını sağlıyorlar.Ürünleri taptaze üretilip ve güzelce paketleyip sipariş verdikten hemen sonra ayni titizlikle gönderimini yapıyorlar.Bize de bu nefis lezzetleri kahve eşliğinde tatmak kalıyor...

Gümüşhaneden.com a bu nefis lezzetler için çok teşekkür ederim!


Ayrıntılı olarak ürünleri web sayfalarından ve Ig sayfalarından inceleyebilirsiniz.

Aşağıda verdiğim linkten sayfaya kolayca ulaşabilirsiniz.

@gumushanedencom

@gumushanedencom


✔Lezzetlerini dut pekmezi, dut şırası, un, süt ve bal karışımı ile ürün çeşidine göre fındık ezmesi, fındık veya ceviz kullanarak üretiyorlar.

✔ Tatlandırıcı olarak bal ve pancar şekeri kullanıyorlar.

✔ Bu güzel lezzetleri satın almak isterseniz; Whatsapp hatları(‪+90 546 299 00 29‬) web siteleri , instagram/DM veya android uygulamaları ile siparişlerinizi oluşturabilirsiniz .

✔Dünyanın her yerine gönderim yapıyorlar .
✔Stoklu çalışmıyor, taze üretip özenli bir şekilde paketleyip fabrikadan direkt gönderim yapıyorlar .

✔Ayrıca her hafta sayfalarında şanslı takipçileri için çekiliş yapıp hediye gönderiyorlar. Katılmanızı öneririm.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

KEYİFLİSOFRAM © Agustos-2015. Destek-Blogger

Blog design-Tasarım-GÜL TASARİM